Oferta dostępna tylko i wyłącznie w Biurze "Olchowik nieruchomości"
Prezentujemy mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul.Puchalskiego w Białymstoku.
Bardzo dobra komunikacja, dojazd nowowybudowaną drogą od ulicy 42 Pułku Piechoty. Bardzo ciche i spokojne miejsce do życia z możliwością szybkiego dojazdu do centrym.
Cała inwestycja została zrealizowana w 2025r. Na powierzchnię mieszkania 64,34mkw. składają się dwa piętra; na parterze znajdują się: salon połączony z aneksem kuchennym, korytarz wraz z klatką schodową, garderoba, łazienka z WC; natomiast na piętrze znajdują się korytarz , łazienka z WC, dwa pokoje.
Mieszkanie jest w pełni umeblowanei wyposażone w nowe sprzęty AGD, RTV.
Z salonu mamy wyjście na taras i ogródek o powierzchni 280 mkw.
Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe.
Mieszkanie jest bezczynszowe.
W tym momencie jest wynajmowane. Istnieje możliwośc odsprzedania wraz z prezpisaniem umowy najmu z obecnymi lokatorami na nowego właściciela.
Zapraszam serdecznie
Wioleta Olchwik
500 269 593
mieszkanie 64mkw. z ogródkiem 280mkw.
lokalizacja: Białystok, Józefa Karola Puchalskiego
950 000,00 PLN
14 765,31 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Białystok Wygoda, Józefa Karola Puchalskiego
- Powierzchnia:64,34 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2025
- Piętro: 0 z 0
- Numer oferty: 379653
- Cena: 950 000,00 PLN
- Cena za m2: 14 765,31 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Olchowik Nieruchomości